Da izbacimo mi novi brend, popara u konzervi, a zaštitni znak će biti crtani lik
koji će se zvati PopaR. 

Da izbacimo mi novi brend, popara u konzervi, a zaštitni znak će biti crtani lik
koji će se zvati PopaR. 

odlicna ideja
.On i sinek je mlate,
a pošto je to jelo njegovog detinjstva,a moje nije,ja ne znam da napravim kako on voli
,pa je sam pravi jeeeeeeeeeeeeee..............
Nešto i da me odmeni
.On pravi sa mlekom i sa svinjskom masti i Lebcom.Nesmem ni da gledam kada počne da drobi.
Imate sve šanse za prođu,popare
.Dobra ideja,dobre kulinarke,dobar marketing ,ma idi begaj,a fanova na forumu,nesmem ni da kažem cifru,da me Las nebi opominjala
.Kod BlackMaje u dnevniku se nedavno povela rasprava o popari,gde je naša Las bila u blagom
.Svi na dijeti ,a one razvezle o Lebu na 100 načina,pa se dokačile i popare
.Teška diskusija se razvezla o poari da su pitali da li može na UH dan da se jede,gde je Las draga bila kategorična sa ovakvim odgovorom -
- ni pod tačku razno.Mila moja dudo plati li ti telefon,da ti neoduzmu broj
. Za pp mnogo Fala
,pravim sigurno,pa javljam utiske
.Lep dan želim 

, genijalno, samo još kad bi mogla Popara da udeneš u neko narodno odelo.
E ulepša mi dan... 
Evo sad sam digla, uključili nas. Ma mi smo ljudi divljaci, TV ne gledamo, novine ne čitamo, telefon ne koristimo... 
Volim ovaj PMS, tako poletno utiče na mene.
Pomalo me drma hlebna kriza, sreća te imam milion sitnih stvari da uradim po kući, tako da kad naiđe pauza u radu, imam čime da se zabavim. A čeka me i dobra FA, nek su mi na pomoći sve nebeske sile, danas moramo da kupamo šugicu-macu.

Mene po' mjeseca drma, kad cu dobiti - ne zna se!


!!! 

Obično se ne nadujem baš ovoliko, zato sam se i šlogirala kad sam stala na vagu.
), samo mi se jede hlebno testo. Nije isključeno da mi fali neki kvasac... ja ga kao minimizujem u ishrani, ali možda sam i preterala.
Mada si mi sad dala super ideju, ako mi slučajno dune da ipak jedem hleb, napraviću domaći od mixa običnog i ječmenog brašna, imam ga uvek pri ruci, a francuski hlepčići se naprave začas. 

,ovde sve neki teški zavisnici
.Te na slatko,te na Lebac,te na skrob,te na smokve,te na ................ te se skidali na suvo,te na hladno,ma ja više ništa nerazumem
.Čudo je taj PMS
.Nova istraživanja kažu da žene počnu i da haluniciraju
,pa im se priviđaju neke pite,testa,Lebac,torte ,pa i smokve
.Ovde je vrlo uzbudljivo i vidim ja da je novi biznis na pomolu.Poparu da odeneš sa "šajkaču",jesi čula mirkić
.A tetovžu
,pa Lebac,Lebac u zamenu za sidro
.Jao
lude ste skroz majkemi, a duda kao da će kupati
,a ne umiljatu
,pa se sprema da potroši bilion cal.,a još naduvena.Misliću na tebe ceo dan,a jedva čekam raport sutra
.
Imali smo sreće, mm je prošao samo s jednim flasterom, ja nepovređena. Nego što sad treba čitavu kuću da dezinfikujemo, prebrišemo, izmenjamo posteljine itd. da se ne bi ti šugarci vrzmali naokolo. Ne idu na ljude, ali moramo zbog laFa. A tu će već otići milion kalorija. 
, i upravo se spremam da zamesim pa š'a bude. Mislila sam da odradim redovni brlj danas s nečim drugim, ali kad ste vi navalile na hleb, nek bude hleb.

, a zaboravila i da kupim novi.
Prevazilazim samu sebe. E ako je neko nekad mesio testo za francuski hleb rukama... ono lepljivo što mu se ne dodaje brašno... onda zna šta sam danas radila. 



A i znaš da nisam baš tip koji je sklon da muči sebe, stalno to propovedam i drugima.
Ničeg se od hrane ne lišavam, jedem sve što volim, a gladna ne pamtim da li sam nekad bila. To što se povremeno zanesemo poparom ili tako nešto... to su poetski uzleti i nema ničeg lošeg u tome.
Koliko se samo na našem forumu suza prolilo za kolačima, pa niko nikom ne kaže "najedi se kolača". Tako i moj 'lebac i popara, smem ispotiha da patim za njima i da im pišem ljubavne pesme, ali nije pametno da ih jedem, što je i jučerašnji eksperiment dokazao po hiljaditi put.
, retko kad ispadne francuski hlebac kao iz prodavnice, a juče je baš takav bio. Iskreno, prvi put sam i probala taj fazon, da duže narasta a kraće se peče - svega 15, max 20 minuta na jakoj vatri - i izgleda da je u tome trik. Nije mu smetalo ni ječmeno brašno, nije zbljaknuo. Jedina mu je mana što može da se pojede kilo.
(Nisam pojela kilo, bez brige.) Eto, prođe i ovaj PMS, danas sam bezbedna od iskušenja.
Sad ću da raspalim po salatama da se malo pročistim od hlepca, i valjda će do sutra sve biti u redu. Veliko dete valjda danas dolazi iz Budimpešte, lepo on zaglavi, nedelju dana, ali neće imati kad da dođe kući
, preksutra počinju predavanja, a mi kod njega možemo tek kad zemo završi lajsne i dete instalira još jedan krevet. Naravno, ne da se provodimo, nego da lupamo pločice i sređujemo kupatilo. Elem, da skratim:
svoju "potkovanu" drugaricu.


Zato se toliko i patim s tim nesrećnim hlebom, nije on uopšte toliko kaloričan da se ne može ubaciti u dijetu, ali mi mnogo izaziva ta zadržavanja vode. Za vruć hleb si u pravu, prošle godine sam se isto najela vrućeg hleba, samo što sam pojela dosta više nego ovog puta, i ujutru sam bila kao da su me pčele izujedale.
To mogu sebi da dozvolim jedno dvaput godišnje, živa dušica se uželi
, ali ne bih češće. Kvasac inače potpomaže stvaranje štetnih materija prilikom fermentacije žitarica (ima na forumu jedan dobar tekst koji sam prevela prošle godine, u "namirnice i nutritivi", o hlebu i kvascu). Zato sam se oduševila kad sam videla ovaj pečeni kvasac, unese se sve korisno, a neutrališe se štetno dejstvo gljivica. Ne napravih ga juče, zaboravih da kažem mm da mi uzme, a ja nisam izlazila iz kuće.
Tako da ćemo sinko i ja lepo četke u ruke, taman da vidim da li ih čemu uče na toj Likovnoj akademiji.
Može da naslika i Britni Spirs ako voli
, ne znam baš šta bi rekla gazdarica na to, ali sve je bolje od braon masne cokle. Danas valjda imam normalniji dan. 
Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju
Copyright 2017 © Dijeta.net. All Rights Reserved. Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited.