Re: Puževska dijeta (slike str. 3, 78)
Poslato: 28 Sep 2011, 13:21
Ovakav recept za kečap ,još nisam od nikoga čula
.Ima ih raznih
.Mi malo koristimo kečap
,pa po potrebi kupujem,ali zato kuvani paradajiz ,hektolitre trošimo
.Nadam se da je došla H2O,pa da dođete svi sebi.Nama su menjali gasni regulator nešto pred prošli vikend,pa nisu dobro napravili,a mi koristimo toplu vodu preko gasa.Ceo vikend nismo imali tolu vodu.Ćera bila kod bake te dane,a mm i ja se kupali u komšiluku,a umivali hladnom vodom.Ništa nam nije bilo bolje ta dva dana nego sineku u bolnici
.Ma strašno ,bez tople vode,a ne bez vode cele dane
.Nadam se da se rana primirila i da će se ipak sve dobro završiti
.Voli te druga i verujem da su te dužnici bar obradovali
.
.Ima ih raznih
.Mi malo koristimo kečap
,pa po potrebi kupujem,ali zato kuvani paradajiz ,hektolitre trošimo
.Nadam se da je došla H2O,pa da dođete svi sebi.Nama su menjali gasni regulator nešto pred prošli vikend,pa nisu dobro napravili,a mi koristimo toplu vodu preko gasa.Ceo vikend nismo imali tolu vodu.Ćera bila kod bake te dane,a mm i ja se kupali u komšiluku,a umivali hladnom vodom.Ništa nam nije bilo bolje ta dva dana nego sineku u bolnici
.Ma strašno ,bez tople vode,a ne bez vode cele dane
.Nadam se da se rana primirila i da će se ipak sve dobro završiti
.Voli te druga i verujem da su te dužnici bar obradovali
.
nadam se da ide na bolje. Dobar ti taj recepis za kecap, moja mama je sad skoro pravila od paradajza, paprika i jabuka, svi su odusevljeni sem mene, meni je prezacinjen. Ja vise ljubim obican kuvani paradajz.
Mi juče odosmo i izludirasmo se ljudski, prvo s detetom, posle sami, ali detalje ne bih da pišem ako može.
Muški će danas možda opet da idu, ali ja moram da budem bistre glave i da radim. Eh, da, klopala se vruća jagnjetina s ražnja - bez hleba, samo uz salatu, a pivo se pilo krajnje umereno, pa je danas vaga milostiva.
, tj. uzela sam ga sa nekog američkog sajta, ali je ispao kečap istovetno kao taj Drogin, a što mi je najdraže, nema nikakvog konzervansa u sebi. Jedino što ima šećera, ali dobro, neću ga kusati kašikom. Trudiću se da ga ne kusam kašikom.
Ko zna otkad je isključen.

,a bogami i za docu
,ono što je u snu neće biti na javi 


-ovo je meni upućeno,šećernoj- izelici
.Budi ti nama hrabra danaske i raspali i po profi

.
, mislim, lepo je da mama sedne s detetom za klavir, ali mogli bi i nastavnici ponešto da odrade, a ne ja kao neprofesionalac da učim dete. Mada nije to danas tema, nego nešto ga je izvređala... možda je i on to malo više primio k srcu, ali prilično je simptomatično kad dete dođe kući gušeći se u suzama. Muke žive s našom muzičkom, svaki čas menjaju kadar, starije dete je za 6 godina izmenjalo 6 nastavnika klavira i 3 solfeđa... posle smo 2 godine plaćali privatne časove da bi malo pokrpio to znanje, da ne bude baš da je džabe išao, i on je posle samoinicijativno upisao još 2 godine pevanja + instrument da bi makar još nešto izvukao iz te škole, kad već nemamo srednju. 
nazdravljam svim dobrim ljudima i saljem veeeliki
Ma svud je narod isti, ima svud dobrih ljudi, a verujem da si i ti zaslužila to i te kako.
, a doca mi ne radi do 16. oktobra
, redovne kontrole i odlučivanje na licu mesta. Samo da ne moram baš u skorije vreme opet na operaciju, nisam sigurna da bih imala hrabrosti.
k'o dijete sam bas voljela, sad sam proglasila da ne volim