Re: Puževska dijeta (slike str. 3, 78)
Poslato: 23 Sep 2011, 15:53
Ko bi drugi išao na Britni nego moje dete.
Ma to je nešto generacijski, svi su u toj ekipi njeni fanovi, al' dobro, ja se trudim da imam razumevanja.
A Boni je pufna... tačno se vidi s kilometra kad je dobrodušan pas.
Mada je i maca delovala bezazleno, ali borila kao rotvajler kad je dobila injekciju, kilo i dvesta očaja i besa. 
Boki, ne ignorišem te nego ne mogu da se poberem, vidiš da danju radim kao bolničarka, a noću idem po slavama.
Misliš ti da je lako da se izjede pola tepsije pasulja.
Ovo je danas katastrofa od dana, hiljadu puta sam ušla ovamo, a jedva stižem i svoj dnevnik da pratim. Definitivno me ne treba ostavljati samu, skroz sam sluđena i samo trčim po kući kao muva bez glave.
Ma to je nešto generacijski, svi su u toj ekipi njeni fanovi, al' dobro, ja se trudim da imam razumevanja.
A Boni je pufna... tačno se vidi s kilometra kad je dobrodušan pas.
Mada je i maca delovala bezazleno, ali borila kao rotvajler kad je dobila injekciju, kilo i dvesta očaja i besa. 
Boki, ne ignorišem te nego ne mogu da se poberem, vidiš da danju radim kao bolničarka, a noću idem po slavama.
Misliš ti da je lako da se izjede pola tepsije pasulja.
Ovo je danas katastrofa od dana, hiljadu puta sam ušla ovamo, a jedva stižem i svoj dnevnik da pratim. Definitivno me ne treba ostavljati samu, skroz sam sluđena i samo trčim po kući kao muva bez glave.
.Šta im se mešate u ukus
.Svako ima pravo da sluša šta mu se dopada
.Bitno je samo da neseku vene zbog fanova
,jer je to sve prolazno
.Sve prolazi,samo sečenje vena za hranom nikada,nikada,nikada
.Lepo ti juče spremi mm večeru
,da se osveži posle salame sa papira,a ti letiš ko muva bRez glave,nije ni to loše,pa treba izbaciti sav skrob od slave,ljubim ti kumu
.Lep vikend želim
i sineku sretno na koncertu
,bar neko da podrži dete na ovom forumu
.Ma, ona nema vremena ,njoj ćemo oprostiti,izigrava medecinsku sestru


Je li gotov paradajz?
,a za babe ništa nepričaj
.Moju ćeru treba čuti po tom pitnju
.Moju mamu obožava,jer je u tokovima vremena
.Ja kao SAVESNA majka je kritikujem da mora da ispoštuje i dugu baku,a ona sve prevrće očima
.Takav je život sa babama
.A vidiš tebi i dobro došlo,pa ti skratila posao ove godine.Kako mače
.Voli te druga i kod mirke sam potpisala da smo nas tri one ZGODNE cice
.
Bilo bi lepo raspaliti sad opet malo strože, osećam da bi sledeće kilo sletelo kao od šale. Da ne zaboravim, malo dete za ovih mesec dana skinulo tačno 3,5 kila, izgleda da smo definitivno uboli pravi raspored namirnica jer i dalje jede kao zmaj, a mršavi.
- malo pečenja i salate, čaša mleka, nisam imala kad da skuvam boraniju






kao da ne mozemo slobodno vrijeme provoditi i na forumu