Re: Puževska dijeta (slike str. 3, 78)
Poslato: 21 Sep 2011, 09:15
Ja samo da vidim, jel ima vode kod dudeurl=http://yoursmiles.org/t-eat.php?page=1]
[/url],
,
.Reko ako nema da ti donesem koje balonče svojim
.Stvarno nemam komentara
(mislim na vodu ).Bitno da je cicka dobro posle
,a sad što nema vode ,pa nije ona kriva,ljubim je u mnjaoooooooooo
.Jutros sam srela tonu puževa po trotoarima i cesti
.Pa sobzirom da je palo na stotine hektolitara kiše ,morali i pužići izaći iz kućice,poplava
.Zato si ti bila vredna za šest žena
.samo da čujem da je mm čantrao nešto
.Kada ga doFate tvoje forumske druge ,ne znam kako će da pobegne
.Budi mi vredna i danas,a moci neka rade
.Obično kad se nema ,onda se najviše i najbolje napravi,sve planirano
.Kod mene uvek tako bude
.Stalno se čudimo,kako nam je sve to uspelo
.Biće to sve OK,neka je student živ i zdrav,a stan će polako kućiti,ima vremena
.Ceo život je pred njim
.Voli te tvoja druga po visini i telu i želi lep dan
[/url],
,
.Reko ako nema da ti donesem koje balonče svojim
.Stvarno nemam komentara
(mislim na vodu ).Bitno da je cicka dobro posle
,a sad što nema vode ,pa nije ona kriva,ljubim je u mnjaoooooooooo
.Jutros sam srela tonu puževa po trotoarima i cesti
.Pa sobzirom da je palo na stotine hektolitara kiše ,morali i pužići izaći iz kućice,poplava
.Zato si ti bila vredna za šest žena
.samo da čujem da je mm čantrao nešto
.Kada ga doFate tvoje forumske druge ,ne znam kako će da pobegne
.Budi mi vredna i danas,a moci neka rade
.Obično kad se nema ,onda se najviše i najbolje napravi,sve planirano
.Kod mene uvek tako bude
.Stalno se čudimo,kako nam je sve to uspelo
.Biće to sve OK,neka je student živ i zdrav,a stan će polako kućiti,ima vremena
.Ceo život je pred njim
.Voli te tvoja druga po visini i telu i želi lep dan

Stim da nema truncice mesa u njemu... To ne volim...
Naravno, nećemo da budemo stoke, gazdarici ćemo da podnesemo račune samo za ono što je bilo nužno da se radi, a ono što je bilo naš ćef, to ćemo platiti mi. Nego, ovo za juče - prenosila sam, između ostalog, saksije koje su otprilike teže od mene, tako da stvarno deluje kao da sam imala mušku posetu.
, tj. živahna je i vesela, ali je za poslednja 24 sata 6 puta povraćala, a ništa nije jela, kako omiriše hranu, tako trči ispred kupatila i povraća (zbog nečeg se utripovala da je tamo mesto za to). Ako bude još malo potrajalo, moraću da vidim s veterinarom, mada podozrevam da je samo pojela nešto što ne treba i pokvarila stomak, pročitala sam da se mačići ne snalaze najbolje s hemikalijama jer nemaju instinkt za njih, tj. nikad neće pojesti pokvareno meso ili nešto što ne vole, ali zato će mirno pojesti sapun ili lizati sanitar. Moram još jednom sve to da isproveravam, da joj što manje bude dostupno. Mada se preksinoć i prejela, toliko da sam mislila da će da pukne. Upravo mi čuči u krilu i prednjim šapicama se igra upaljačima i olovkama na mom stolu, tako radimo zajedno.
, kuce bas volim , ali ne u kuci , ali macke nikako.
Tako da, Boki, nemaš brige, neću da nosim mače na Harijev koncert.
.Tako boki mila, kod nas možeš kazati slobodno sve što misliš i što ti je na dušici.Šta sam ti rekla za radove u N.S
.Budi mi vredna i dijet raspoložena 
, na šta mi ne možemo ništa da kažemo jer je i za to uštedeo od svoje zarade. Eto, toliko o samostalnoj deci. 








Šta zna Britni šta je majstor iz Doboja... i sad ispade da mm ni danas neće doći, mora da drži situaciju na oku.