))) O ukusima ne treba raspravljati pa cak i kad je Britni S. u pitanju. Mada ne mogu da gresim ovu moju dusu i meni je bila bas extra kad se pojavila sa onom prvom pesmu, mislim, ne znam kako se zove, ali ono kad djipa u skoli ... Bila nekako pevljiva i za igru solidna pesma 
Sto sam starija to se trudim da prihvatim sve stavove i da opravdam sve postupke , koji su naravno u granicama normale. Ja to na temu : da li volimo kuce ili mace. Apsolutno se slazem sa tobom da svacije treba ispostovati i da ni o kome ne treba doneti sud na osnovu toga da li voli jedne ili druge. Moja najbolja drugarica se plasi - insekata. A u isto vreme mazenje ni jedne vrste pasa joj ne predstavlja problem... Sta hocu da kazem, elem, ona mene stiti od kucica, a ja nju od buba...
)))U svakom slucaju ostani i dalje tako pozitivna i duhovita.
Veliki
iz Moskve!Edit : Evo opet vristim :" Sta zna Britni sta je maistor iz Doboja "...
Mada , ko ce ga znati mozda i maistor na bazi reciprociteta ne zna ko je Britni
))))

ili u Sjevernu Afriku




Ma šalim se, jeste ona slušljiva



di je njena starateljka


,eto tebi i maistora kući sa sve mm 





, pa se ne zna ko gore bazdi, zver ili ja. Rado bih se menjala s mačetom, ja njemu moj apetit, ono meni njegov, i svi da budemo zdravi i srećni.
. Taman sam se lepo bila orijentisala na krutone, salate, kozji sir i priloge (pindžur, ajvar, francuska), i uzela parčence mesa čisto da dopunim, ali onda kuma ispovrte predivan prebranac, onako vruć, i tu sam se urnisala načisto, a još ga obilato zalivala pivom. Danas nećemo na vagu.
.Pa ja bi pravo kod kume da dokrajčim slavsku Rranu,a sutra bi na vagu 


