



Ja tek pocela, rastala se sa euro blokom (sto mi je tesko palo) al kad videh tebe....
Kad ti mrsas, mrsamo i mi


i da vam se stvarno divim!!! 

Slikice su extra!A gdje mi je Mima? 












Salim se ja malo, moglo je to da bude bas gadno...

Nena3110 napisao:Sve najbolje, Gile!
lasata napisao:Nego reci, koga ces da ubijes za sve te delove i izdatke... Jbt ja bih sigurno nekog digla u vazduK...
Kod: Obeleži sve
Današnja FA
- vežbe zagrevanja
- 44 min orbitreka
- vežbe istezanja i opuštanja
Tabela vožnje na orbitreku (zbirna)
uvodni podaci; godina 46, visina 194 cm, težina 121 kg, ciljna zona za puls 121 (puls za zonu topljenja masti)
datum .................................. 20.09
vreme .................................. 44 min
utrošeno ............................... 250,7 cal
utrošene kalorije u minuti ............. 5,70 cal
pređeno ................................ 6,48 km
prosek brzine .......................... 8,84 km/h
prosek pulsa ........................... 111,68
utrošene kalorije na osnovu pulsa ...... 393,6 cal

314pezos napisao:Danas jednostavno mi nikako nije uspevalo da nateram svoj puls da radi protiv mojih masti, ciljni puls sam napravio tek negde na pola sata verglanja a i to se vrlo kratko zadržao u zoni topljenja masti i do kraja vežbanja ostao ispod granice.
Korisnika u ovom forumu: Nema registrovanih korisnika i 14 gostiju
Copyright 2017 © Dijeta.net. All Rights Reserved. Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Limited.